O firmie

Właścicielem Galerii Renova jest firma NAP Invest Sp. z o.o.

Spółka NAP Invest należy do Grupy NAPOLLO, która jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Wysoka jakość architektury, solidne wykonanie i nowoczesne rozwiązania technologiczne to główne atuty inwestycji realizowanych przez firmę.

W portfolio firmy znajdują się cztery centra handlowe w Warszawie, w Zgierzu k/Łodzi, w Ząbkach k/Warszawy i w Czerwionce-Leszczynach k/Rybnika. NAP Invest stawia na obiekty małe i średniej wielkości, zlokalizowane w dużych osiedlach mieszkaniowych. Pełnią one funkcję popularnych w Europie Zachodniej convenience centers.

Grupa posiada również inwestycje mieszkaniowe w Lublinie oraz jedną w Warszawie. W 2015 rozpoczęta została budowa kolejnej, prestiżowej inwestycji w stolicy.

Grupa Nap Invest jest podmiotem powiązanym z firmą Novit Sarl z siedzibą w  Luksemburgu, powołaną do realizacji inwestycji na rynku finansowym oraz na rynku  nieruchomości, głównie w Europie.

Więcej na:

www.napollo.pl

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami przygotowanymi dla Ciebie w Galerii Renova, wpisz swój adres emailowy i kliknij OK.