2017-05-29 10:34

Klockowe atrakcje kosmiczne w Klockowni

Klockownia zaprasza od 31 maja do 3 czerwca dzieci na moc warsztatów edukacyjnych dotyczących wypraw kosmicznych i kosmosu, normalne strefy Klockowni zamienią się na ten czas na nowe odlotowe strefy kosmicznej przygody:

 

Życie na Klockowej Planecie - W tej strefie dzieci będą mogły stworzyć wizję swojej Klockowej planety i wyobrazić sobie jak mogłoby wyglądać życie na niej. Tutaj również będzie można zdobyć wiedzę na temat gwiazdozbiorów i odtworzyć je z klocków duplo na ścianie z Klockową Mapą Nieba.


Kosmiczny odlot! - Na tej strefie robimy krótką rozgrzewkę - przeskoki, turlanie, równowaga oraz budujemy rakietę, która pomieści całą grupę młodych astronautów.

 

Na drodze mlecznej : W tej strefie będzie wystawiona baza księżycowa mistrza Kacpra - młodego pasjonata budowli klockowych i utalentowanego opowiadacza klockowych historii. Oprócz tego będziemy rozmawiać i budować  układ planetarny i nowoczesne statki kosmiczne.


Akademia Astronauty: Tutaj dowiemy się co jest potrzebne by stać się astronautą i będziemy mieli okazję poćwiczyć różnorakie kompetencje. Dowiemy się czym jest grawitacja, czarna dziura, kto pierwszy poleciał na księżyc. Wcielimy się również w pracowników naukowych NASA sterując wylotem rakiety. Stworzymy flagę klockowej planety, którą będzie można umieścić na innej zdobytej planecie.

 

Deszcz meteorów: Klocki demolki zamienią się w Kosmiczny Dzień Dziecka w meteory!!! - przy okazji dzieci dowiedzą się czym są meteory, dlaczego widząc spadającą gwiazdkę myślimy życzenie? Co wspólnego mają meteory z pszczołami?

Oczywiście to nie wszystko - dla każdego dziecka, które odwiedzi nas w te dni przygotowaliśmy słodki upominek. Rodziców zapraszamy na pyszna kawę - z okazji wspólnej zabawy na każdy napój z naszej kawiarenki oferujemy 10% rabatu. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami przygotowanymi dla Ciebie w Galerii Renova, wpisz swój adres emailowy i kliknij OK.
Live Chat